هاش

هاش نوعی تیرآهن است که دارای یک سری ویژگی های منحصربفرد می باشد که در ادامه بیشتر به آن اشاره می پردازیم. جهت خرید تیرآهن هاش می توانید از طریق مجموعۀ ورق کاران ساعی به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام نمائید. تیرآهن هاش با عنوان تیرآهن بال پهن نیز شناخته می شود و از جمله پروفیل های نورد شده با کیفیت به شمار می رود. کاربرد گستردۀ هاش را می توان به عنوان ستون در اجرای پروژه های ساختمانی مشاهده نمود. از ویژگی های مهم تیرآهن هاش می توان به قابلیت نصب هر نوع تیرآهن بر روی هاش اشاره نمود.

تفاوت قابل توجهی که میان تیرآهن هاش و تیرآهن معمولی وجود دارد، مرتبط به میزان طول بال می باشد. طول بال تیرآهن معمولی کمتر از طول بال هاش می باشد. از مزایای عمدۀ هاش می توان به داشتن سطح مقطع بزرگ این نوع تیرآهن اشاره نمود. در واقع برابر بودن پهنای دو بال نسبت به ارتفاع تیر از آنها جهت اجرای پروژه های ساخت ستون و یا تکیه گاه های عمودی استفاده می شود.

هاش

خرید تیرآهن هاش با قیمت مناسب

قیمت تیرآهن هاش بر اساس جدول وزنی تیرآهن هاش و انواع آن تعیین می گردد. در نتیجه مجریان پروژه های ساختمانی و عمرانی متناسب با نوع پروژه و محل به کارگیری از هاش، انتخاب و خرید تیرآهن هاش را انجام می دهند. امروزه صنعت ساختمان سازی با خرید هاش دچار تغییر و تحول قرار گرفته است چون نقش اساسی بر روی کاهش وزن سازه دارد و امکان ساخت سازه های آسمان خراش را فراهم می سازد. جهت اجرای پل سازی، سدسازی، ساختمان های آسمان خراش، برج، کشتی سازی، اسکله سازی، ساخت تیر و خرپا و ... اقدام به خرید هاش با جدول وزنی استاندارد می نمایند.

استعلام قیمت هاش را می توانید به طور مستقیم از طریق کادر فروش مجموعۀ ورق کاران ساعی انجام دهید. زمان خرید انواع تیرآهن هاش باید نوع استاندارد تولید آنها را تعیین نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :