جدول وزنی ناودانی

جدول وزنی ناودانی از دیگر انواع جدول وزنی آهن آلات محسوب می شود. مجموعۀ ورق کاران ساعی به صورت حرفه ای در حوزۀ تأمین و عرضۀ انواع آهن آلات در سراسر کشور فعالیت دارد و توانسته به منظور رفاه حال مشتریان، اطلاعات جامعی در خصوص انواع محصولاتی که عرضه می کند، در اختیار آنان قرار دهد. در نتیجه با عرضۀ انواع ناودانی در لیست محصولات مجموعه، جدول وزنی ناودانی مرتبط را تهیه نموده و در دسترس شما مشتریان گرامی قرار دهد. ناودانی نوعی پروفیل پرکاربرد در صنعت ساختمانی محسوب می شود و متشکل از یک جان و دو بال عمودی می باشد. شاخص های مهمی همچون سایز، وزن هر شاخه ناودانی و نوع آنها در جدول وزنی ناودانی درج می گردد.

جدول وزنی ناودانی سبک

جدول وزنی ناودانی سنگین

بدین ترتیب صنایع مختلف می توانند متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، انتخاب و خرید انواع ناودانی را بر اساس جدول وزنی منطبق بر استانداردهای جهانی با قیمت ارزان و متعارف خریداری نمایند.

اگر نیازمند به تهیۀ آهن آلات مورد نیاز پروژه های خود می باشید، می توانید نگاهی به جداول وزنی آهن آلات در وب سایت مجموعۀ ورق کاران ساعی داشته باشید. این مجموعۀ معتبر با هدف رضایت مندی مشتریان و عرضۀ محصولات با کیفیت، همواره آمادۀ ارائه بهترین خدمات به آنان می باشد. در نتیجه با تهیه و درج جدول وزنی ناودانی در وب سایت مجموعۀ خود، تلاش دارد، اطلاعات جامعی از محصولات خود در اختیار مشتریان قرار دهد تا بدین وسیله بتوانند به درستی ثبت سفارش خود را بدون دغدغه انجام دهند.

جدول وزنی ناودانی

تهیۀ جدول وزنی ناودانی بر اساس دو دسته بندی اصلی ناودانی فابریک و ناودانی پرسی صورت می گیرد. البته ناودانی سبک و سنگین نیز یکی دیگر از پارامترهای اصلی جدول وزنی ناودانی به شمار می روند. نکات مهم و اساسی در حوزۀ خرید ناودانی و دیگر آهن آلات وجود دارد که می توانید جهت مشاورۀ تخصصی رایگان با کارشناسان فروش ورق کاران ساعی ارتباط برقرار کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :