تماس با ما

مجموعۀ ورق کاران ساعی از جمله مراکز معتبر در حوزۀ فروش آهن آلات صنعتی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. این مجموعۀ معتبر پایبند به اصول صداقت در فروش می باشد و توانسته به صورت حرفه ای در حوزۀ معاملات تهاتر آهن آلات نیز مشارکت تضمینی داشته باشد. این مجموعۀ معتبر متشکل از نیروی انسانی مجرب و همچنین مدیری مدبر است که توانسته اند بهترین شرایط ممکن را برای مشتریان فراهم نمایند. به عبارتی متناسب با بودجه ای که صاحبان صنایع در اختیار دارند، توانسته امکان معاملات آهن آلات موجود در مجموعه را به صورت تهاتری انجام دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوۀ خرید نقدی و تهاتری آهن آلات منجمله میلگرد، تیرآهن و ... می توانید به صورت آنلاین و تلفنی با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید. ارائه خدمات مشاوره تخصصی رایگان، قیمت مناسب و رقابتی، ارسال سریع سفارش و تضمین کیفی محصولات از مهمترین اهداف فعالیت مجموعۀ ورق کاران ساعی به شمار می رود.

 آدرس رسمی شرکت ورق کاران ساعی :

تهرانپارس خیابان جشنواره خیابان زهدی پلاک 33 واحد 1

آدرس دفتر فروش و تنظیم قراردادها شرکت ورق کاران ساعی :

فلکه سوم تهرانپارس خیابان شهید ظفرقندی یا 196 غربی پلاک 49 طبقه 2 واحد2 

تلفن تماس شرکت ورق کاران ساعی :

91346034- 021

ایمیل شرکت ورق کاران ساعی :

sa.varagh@gmail.com 

شماره واتساپ ، تلگرام :

09916657746

صفحه اینستاگرام :

 https://www.instagram.com/varaghkaran_

همچنین میتوانید از طریق فرم زیر نیز پیغام و سفارش های خود را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما ارتباط توسط کارشناسان ورق کاران ساعی با شما برقرار شود.

برای مسیریابی به آدرس شرکت ورق کاران ساعی نیز میتوانید برو روی عکس و نقشه ورق کاران ساعی کلیک نموده و در مپ گوگل یا اپ های مسیر یاب آن را باز نمایید

نام(نام کوچک) : *
ایمیل : *
شماره تماس : *
متن پیام : *
کد امنیتی بالا :