قیمت ناودانی

قیمت ناودانی بر اساس شاخص های متعددی تعیین می گردد. مجموعۀ ورق کاران ساعی به عنوان یکی از مراکز با سابقه در حوزۀ فروش انواع آهن آلات در حال فعالیت می باشد. این مجموعۀ معتبر با امکاناتی که در اختیار دارد، قادر به تحویل سریع انواع آهن آلات به سراسر کشور می باشد. جهت عرضۀ بهترین خدمات به صاحبان صنایع، قیمت آنلاین ناودانی و دیگر آهن آلات را قرار می دهند. ناودانی از جمله آهن آلاتی است که کاربرد آن را می توان در اجرای پروژه های ساختمانی و صنعتی مشاهده نمود. قیمت ناودانی بر مبنای روش تولید، شکل ظاهری و وزن آنها تعیین می گردد. بنابراین متناسب با نوع کاربری که برای این نوع محصول در نظر دارید، می توانید ناودانی مورد نیاز پروژه را با قیمت مناسب تهیه نمائید.

 قیمت روز انواع ناودانی

نام محصول و برند سایز طول شاخه قیمت - تومان
 قیمت ناودانی اروپایی  6.5 12  تماس بگیرید
  قیمت ناودانی اروپایی  8  12   تماس بگیرید
 قیمت ناودانی اروپایی  10  12  تماس بگیرید
 قیمت ناودانی اروپایی  12  12  تماس بگیرید
 قیمت ناودانی اروپایی  14  12  تماس بگیرید
 قیمت ناودانی اروپایی  16  12  تماس بگیرید

 

به طور کلی محاسبات قیمت ناودانی نورد شده متفاوت از قیمت ناودانی پرسی صورت می گیرد. البته خرید و فروش ناودانی در دسته بندی های متفاوتی منجمله ناودانی ساده، مشبک، سبک و سنگین انجام می گیرد. بدین وسیله هنگام سفارش دهی آهن آلات توصیه می کنیم لیست قیمت انواع ناودانی را دریافت نمائید. البته لازم به ذکر است که قیمت ناودانی بر اساس جدول وزنی ناودانی تعیین می گردد و نقش اساسی بر نوع کاربری آنها خواهد داشت.

قیمت ناودانی

کاربرد گستردۀ ناودانی را می توان در قسمت پایه و قابل ماشین آلات صنعتی، ساخت اتاقک اتومبیل و انواع کامیون، تولید انواع چارچوب درب و پنجره و ... ملاحظه نمود. از این رو قیمت ناودانی جهت برآورد هزینه های کلی برای راه اندازی یک پروژه حائز اهمیت می باشد. با توجه به افزایش روز افزون قیمت ناودانی و دیگر آهن آلات صاحبان صنایع کوچک و بزرگ می توانند از خدمات تهاتر مجموعۀ ورق کاران ساعی بهره مند گردند. جهت هماهنگی بیشتر و سفارش انواع ناودانی با قیمت ارزان و بر اساس جدول وزنی مطابق با استاندارد جهانی با واحد فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :