جدول وزنی پروفیل ( قوطی )

جدول وزنی پروفیل ( قوطی ) لازمۀ معاملات این نوع محصولات فولادی می باشد. در همین راستا مجموعۀ ورق کاران ساعی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش در حوزۀ آهن آلات فعالیت دارد و متناسب با نیاز مشتریان در لیست محصولات خود، امکان خرید انواع پروفیل یا قوطی آهنی را فراهم نموده است. با توجه به کاربرد گسترده ای که پروفیل در صنایع ساختمانی و صنعتی دارد، مشخصات فنی و تولید پروفیل آهن در محاسبات وزنی سازه های فولادی بسیار تأثیرگذار می باشد. بنابراین تهیۀ جدول وزنی پروفیل ( قوطی ) جهت خرید و فروش این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است.

جدول وزنی قوطی و پروفیل

جدول وزنی پروفیل

به دلیل کاربرد گسترده ای که پروفیل در اجرای پروژه های ساختمانی دارد، تعیین جدول وزنی پروفیل یک نیاز اساسی محسوب می شود. بنابراین متناسب با نوع پروفیل تولید کنندگان و عرضه کنندگان آهن آلات، جدول وزنی پروفیل باز و جدول وزنی پروفیل بسته را تهیه نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهند. همانطور که گفته شد، تنوع قوطی آهنی یا همان پروفیل در سطح بازار آهن آلات بسیار است. عمدتاً جدول وزنی پروفیل دارای عناوین طول شاخه، چگالی قوطی، ضخامت، سایز قوطی و وزن می باشد. البته نوع فابریک و سپری بودن آنها باید مشخص گردد ضمن آنکه پروفیل آهن به اشکال مختلف همچون مربع، مستطیل، دایره و ... تولید و به بازار عرضه می شود.

جدول وزنی پروفیل

از این رو اگر قصد خرید نقدی و یا تهاتر پروفیل ( قوطی ) را دارید، می توانید جهت مشاهدۀ جدول وزنی پروفیل به سایت رسمی مجموعۀ ورق کاران ساعی مراجعه نمائید. این مجموعه به عنوان یکی از فروشندگان با سابقه و مجرب همواره آمادۀ ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشد. این مجموعه همچنین قادر به ارسال سریع آهن آلات به سراسر کشور است و می تواند پاسخگوی سفارشات مدیران صنایع کوچک و بزرگ باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوۀ سفارش اینترنتی و غیر حضوری انواع آهن آلات با کادر فروش مجرب تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :