جدول وزنی نبشی

جدول وزنی نبشی از جمله مهترین جداول وزنی آهن آلات محسوب می شود. در همین راستا مجموعۀ ورق کاران ساعی در لیست فروش محصولات، به صورت اختصاصی جدول وزنی انواع نبشی را در دسترس مشتریان گرامی در سراسر کشور فراهم نموده است. نبشی از نظر شکل ظاهری نیز در دو دسته بندی نبشی عمودی و نبشی V ساخته می شود. نبشی عمودی، زاویۀ بین بال های آن 90 درجه می باشد ولی نبشی V ، میزان زاویۀ مقاطع نبشی کمتر از 90 درجه می باشد و ارتباط مستقیم با نوع کاربری نبشی دارد. نبشی بال مساوی و نبشی بال نامساوی نیز دو دسته بندی دیگر از انواع بالا می باشد که از نظر سایز بال نسبت به یکدیگر متفاوت بوده و جهت مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. بدیهی است با بررسی پارامترهای اصلی جدول وزنی نبشی، راحت تر می توانید خرید خود را انجام دهید.

جدول وزنی نبشی

نبشی نوعی از مقاطع فولادی به شمار می رود و کاربرد گستردۀ آن را می توان در اجرای سازه های ساختمانی مشاهده نمود. به طور کلی نبشی از جمله پروفیل های پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز محسوب می شود و متشکل از دو دسته بندی اصلی از جمله نبشی فابریک و پرسی می باشد. بنابراین هنگام سفارش این محصول، بررسی محاسبات صورت گرفته در جدول وزنی نبشی نقش بسزایی در سفارش آن دارد.

جدول وزنی نبشی

بر اساس استانداردهای جهانی، به طور دقیق فرمول محاسبه وزن نبشی بر اساس باله ها و طول نبشی تعیین شده است. در نتیجه تولید کنندگان و فروشندگان آهن آلات پیش از فروش محصولات، تمام محاسبات وزنی نبشی و دیگر آهن آلات را تحت عنوان جدول وزنی نبشی و ... گردآوری نموده و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهند. بدیهی است در این صورت مشتریان راحت تر می توانند مناسب ترین نوع نبشی را با قیمت و وزن مناسب به صورت اینترنتی و کاملاً تضمینی سفارش دهند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :