تیرآهن سبک

تیرآهن سبک به عنوان یکی از انواع تیرآهن موجود در بازار به شمار می رود که از مزایای آن در صنعت ساخت و ساز بهره گرفته می شود. مجموعۀ ورق کاران ساعی به عنوان یکی از مراکز بزرگ در حوزۀ فروش آهن آلات منجمله انواع تیرآهن سبک و سنگین، میلگرد و ... فعالیت دارد. در نتیجه صنایع مختلف می توانند به واسطۀ این مجموعۀ معتبر، آهن آلات مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تأمین نمایند. تیرآهن به نوع پروفیل است که دارای سطح مقطعی به حالت I و یا H می باشد و از آلیاژ متفاوت جهت ساخت آن استفاده می شود.

فروش تیرآهن سبک با بهترین قیمت

استقبال از خرید تیرآهن سبک جهت اجرای پروژه های ساختمانی سبک می باشد، که در ادامه بیشتر بدان می پردازیم. از مزایای مهم تیرآهن سبک که با عنوان هاش سبک HEA شناخته می شود، کاربرد فراوانی در صنعت ساخت و ساز دارد. تیرآهن سبک دارای ارتفاع کمتری نسبت به عرض می باشد. در مقایسه با تیرآهن سنگین و فوق سنگین از ضخامت کمتری برخوردار است. ضخامت جان تیرآهن سبک در محدودۀ 5 الی 16.5 میلی متر و ضخامت بال تیرآهن سبک در محدودۀ 8 الی 31 میلی متر متغیر می باشد.

تیرآهن سبک

ممکن است از نظر برخی از افراد قطعات تیرآهن تفاوت چندانی نسبت به یکدیگر نداشته باشند ولی این چنین نیست. فروش تیرآهن سبک به منظور به کارگیری در پروژه های متفاوتی صورت می گیرد. وزن تیرآهن به طور مستقیم بر روی وزن کلی سازۀ فولادی و میزان مقاومت سازه تأثیرگذار می باشد. در صنعت ساخت و ساز انتخاب نوع قطعات فولادی بر روی استحکام و دوام سازه در برابر حوادث طبیعی مؤثر است. جهت خرید تیرآهن سبک می توانید از طریق مجموعۀ ورق کاران ساعی اقدام نمائید. بر اساس جدول وزن تیرآهن استاندارد و جدول قیمت تیرآهن سبک به سهولت می توانید خرید تیرآهن سبک را انجام دهید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :