تیرآهن سنگین

تیرآهن سنگین از جمله محصولات پر فروش دسته بندی آهن آلات به شمار می رود. مجموعۀ ورق کاران ساعی از جمله مراکز عرضه کنندۀ محصولات فولادی در تهران فعالیت دارد و توانسته در لیست محصولات تیرآهن، فروش انواع تیرآهن سنگین از جمله تیرآهن معمولی و تیرآهن هاش سنگین را داشته باشد. تیرآهن سنگین از جمله پرکاربردترین مقاطع مصرفی تیرآهن به شمار می رود. عمدۀ کاربرد تیرآهن سنگین جهت ساخت ستون ها و سازه هایی با مقاومت بالا می باشد.

فروش تیرآهن سنگین بر اساس جدول وزن استاندارد صورت می گیرد. تیرآهن سنگین دارای قدرت تحمل وزن زیادی است و جهت ساخت قسمت های تیر و خرپا در صنعت ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

تیرآهن سنگین

قیمت تیرآهن سنگین و خرید انواع آن

قیمت تیرآهن سنگین به وزن شاخه و ابعاد باله های آن بستگی دارد. صنایعی که قصد اجرای پروژه های سنگین با مقاومت بالایی را دارند، می توانند از مزایای تیرآهن سنگین استفاده نمایند. جهت اجرای پروژه های عمرانی سنگین همچون سدسازی، پل سازی و ... می توانند اقدام به خرید تیرآهن سنگین نمایند. تفاوت قابل توجه میان تیرآهن سنگین با تیرآهن سبک، داشتن بال های پهن با ضخامت زیاد می باشد.

از ویژگی های مهم تیرآهن سنگین می توان به مقاومت پایین تیرآهن اشاره نمود ولی به دلیل داشتن سطح مقطع بزرگ، گزینۀ مناسبی برای به کارگیری تیرآهن سنگین در ساخت ستون های عمودی می باشد. اگر خواستار خرید تیرآهن سنگین می باشید و اطلاعات جامعی نسبت به انتخاب نوع تیرآهن ندارید، می توانید با دفتر فروش ورق کاران ساعی تماس حاصل فرمائید. توسط این مجموعۀ معتبر می توانید با آسودگی خاطر انواع محصولات فولادی را با قیمت مناسب تهیه نمائید.   

امروزه اجرای پروژه های ساخت و ساز بدون تیرآهن امکان پذیر نمی باشد و متناسب با نوع پروژه از مزایای تیرآهن سنگین استفاده می شود و می توانید بر اساس جدول وزن تیرآهن سنگین، تیرآهن مورد نیاز خود را تأمین نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :