پروفیل آهن ( قوطی )

پروفیل آهن به عنوان یکی از مصالح فلزی شناخته شده در صنایع مختلف محسوب می شود. مجموعۀ ورق کاران ساعی به صورت تخصصی به عنوان یکی از مراکز عرضه کنندۀ آهن آلات در تهران فعالیت دارد. این مجموعۀ معتبر با تأمین محصولات فولادی با کیفیت همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و توسعۀ تولید ملی می باشد. پروفیل آهن با عنوان قوطی آهن نیز شناخته می شود که در ادامۀ متن بیشتر به جزئیات آن می پردازیم. فروش پروفیل آهن در اشکال مختلف همچون مستطیل، دایره، مربع و ... صورت می گیرد. در نتیجه صنایع مختلف متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، می توانند از مزایای هر کدام از انواع پروفیل آهن جهت امور ساخت و ساز و یا تولید تجهیزات صنعتی استفاده نمایند.

پروفیل

در ادامۀ متن بیشتر به معرفی انواع پروفیل آهن، کاربرد و مشخصات فنی آنها می پردازیم. بدین وسیله افرادی که اطلاعات جامعی نسبت به موارد کاربرد قوطی آهن ندارند، بتوانند با مشاهدۀ آنها در پیرامون خود، بیش از پیش به اهمیت کاربرد پروفیل آهن پی ببرند. به طور کلی کسب اطلاعات مفید نسبت به یک محصول به افراد کمک می کند، در صورت نیاز راحت تر بتوانند خرید خود را انجام دهند که می تواند در هر زمینه ای رخ دهد. بنابراین آگاهی نسبت به موارد کاربرد قوطی آهن به صاحبان صنایع کمک می کند تا مناسب ترین نوع پروفیل آهن را با قیمت مناسب تهیه نمایند. در حال حاضر خرید و فروش پروفیل آهن از نظر شکل در دو دسته بندی باز و بسته صورت می گیرد. البته دسته بندی اصلی انواع پروفیل آهن از نظر نوع کاربری عبارتند از پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی می باشد. بنابراین صنایع مختلف متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، به سهولت می توانند انتخاب و خرید قوطی آهن را انجام دهند.

خرید پروفیل آهن ساختمانی

یکی از موارد کاربرد عمدۀ پروفیل آهن در اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی می باشد. در نتیجه فروش پروفیل آهن ساختمانی متقاضیان خاص خود را دارد و می توان به صورت مهندسی شده در قسمت های مختلف یک سازه از انواع پروفیل آهن استفاده نمود. امکان تهیۀ پروفیل آهن ساختمانی در ابعاد و ضخامت متفاوت فراهم می باشد. همانطور که در مطالب پیشین بدان اشاره نمودیم در امور ساختمانی نیز از انواع پروفیل آهن باز نیز استفاده می شود که همانند حروف انگلیسی همچون U,I,Z,T و H ساخته می شوند. البته لازم به ذکر است که تیرآهن، نبشی، ناودانی و ... هر کدام در این دسته بندی اصلی گنجانده می شوند.

کاربرد گستردۀ پروفیل آهن را می توان در امور ساخت پروفیل درب و پنجره، پروفیل لنگه دری، پروفیل های محافظ و چارچوب درب و پنجره و ... ملاحظه نمود. قیمت پروفیل آهن ساختمانی بر اساس جدول وزنی آن تعیین می گردد و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر فروش ورق کاران ساعی در تماس باشید.

خرید پروفیل آهن صنعتی

تفاوت قابل توجه میان پروفیل آهن صنعتی و ساختمان در نوع کاربری آنها می باشد. در حال حاضر شاهد کاربرد انواع پروفیل آهن در صنعت کشتی سازی، ساخت سالن های ورزشی، راه اندازی خطوط ایستگاه های سوخت رسانی، انواع انبار، سوله و ... می باشیم. قیمت پروفیل آهن صنعتی بر اساس شاخص های متعددی منجمله ابعاد، ضخامت، نوع و جنس آنها تعیین می گردد. صنایع مختلف به دلیل جنبۀ اقتصادی بودن این نوع پروفیل، در صنایع مختلف از مزایای پروفیل آهن بهره گرفته می شود. فروش قوطی آهن در اندازه های متفاوت و به صورت باز و بسته در سطح بازار انجام می گیرد. بنابراین متناسب با پروژه های مختلف به سهولت می توان مناسب ترین نوع پروفیل با کیفیت را تهیه نمود. از مزایای مهم پروفیل آهن می توان به وزن سبک، نصب آسان، مقاومت بالا و تنوع سایز و مدل اشاره نمود و بدین وسیله راحت تر می توان از مزایای این نوع آهن آلات بهره برد.

پروفیل | قوطی

بهترین قیمت انواع پروفیل آهن

قیمت پروفیل آهن بر اساس شاخص های متعددی تعیین می گردد که می توان اشاره ای به نوع، ابعاد، کیفیت و طرح آن اشاره نمود. البته وزن نیز عاملی مؤثر بر روی قیمت پروفیل آهن به شمار می رود. متأسفانه در سطح بازار شاهد نوسانات قیمت آهن آلات از جمله قیمت انواع پروفیل آهن می باشیم. در نتیجه پیشنهاد می کنیم هنگام محاسبات هزینۀ اجرای یک پروژه به صورت اینترنتی و یا تلفنی از طریق واحد فروش ورق کاران ساعی، آخرین قیمت پروفیل آهن را استعلام نموده و سپس متناسب با نیاز پروژه مناسب ترین پروفیل و محصولات آهن آلات را تهیه نمائید.

نکات مهم محاسبات جدول وزنی پروفیل آهن

یکی از موارد مهم و اساسی که در حوزۀ خرید پروفیل آهن مطرح می شود، بررسی دقیق جدول وزنی انواع پروفیل آهن می باشد. در واقع مشخصات فنی ساخت قوطی آهن درون یک جدول وزنی پروفیل آهن جمع آوری می شود. بدین وسیله صاحبان صنایع به صورت کارشناسی شده، انتخاب و خرید پروفیل و هر نوع آهن آلاتی را در سطح بازار انجام می دهند. وزن آهن آلات در اجرای هر گونه پروژۀ ساختمانی و یا صنعتی حائز اهمیت است و نیاز به نظر کارشناسی و فنی دارد. عدم به کارگیری پروفیل آهن با وزن مناسب و استاندارد می تواند خسارت مالی برای پروژه به دنبال داشته باشد. صنایع خودروسازی، نظامی، تولید تجهیزات صنعتی، تولید لوازم خانگی، صنایع پزشکی، نظامی و ... از جمله صنایع رایج به شمار می روند که جهت ساخت محصولات، ماشین آلات، ابزارآلات و مواردی از این قبیل نیازمند به خرید پروفیل آهن می باشند. جهت سفارش انواع پروفیل آهن بر اساس جدول وزنی استاندارد می توانید با مجموعۀ ورق کاران ساعی تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :