پروفیل ساختمانی

پروفیل ساختمانی از جمله پروفیل های پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز به شمار می رود. مجموعه ورق کاران ساعی به عنوان یکی از مراکز تخصصی در حوزۀ تأمین و عرضۀ محصولات آهن آلات در تهران تأسیس شده است و توانسته در لیست محصولات، عرضۀ انواع پروفیل ساختمانی را داشته باشد. پروفیل از جمله محصولات آهن آلاتی است که به صورت توخالی در شکل های متفاوت تولید می شوند. بدین ترتیب از پروفیل های مربع، مستطیل، دایره ای و ... جهت ساخت تجهیزات صنعتی و یا امور ساختمانی بهره گرفته می شود. فروش پروفیل ساختمانی بر اساس مشخصه های تعریف شده صورت می پذیرد.

پروفیل ساختمانی

قیمت پروفیل آهن ساختمانی

بر اساس مطالب مذکور، قیمت پروفیل ساختمانی به فاکتورهای متعددی همچون مدل، ضخامت، ابعاد و وزن آنها بستگی دارد. کاربرد گستردۀ پروفیل ساختمانی را می توان در صنعت ساختمانی جهت ساخت درب و پنجره های فولادی، محافظ، چارچوب درب، نرده های فولادی و ... ملاحظه نمود. ضمن آنکه کاربرد عمدۀ پروفیل ساختمانی را می توان هنگام اجرای سقف شیروانی در سازه های مختلف ملاحظه نمود. همانطور که در ابتدا بدان اشاره نمودیم، خرید پروفیل ساختمانی در ابعاد و مدل های مختلف صورت می گیرد. در نتیجه متناسب با پروژه های ساختمانی مختلف، پیمانکاران می توانند از میان انواع پروفیل ساختمانی از جمله پروفیل باز، پروفیل بسته، پروفیل سپری T، پروفیل Z، پروفیل آب رو، پروفیل تسمه، پروفیل نبشی L پروفیل ناودانی و ... مناسب ترین پروفیل آهن را تهیه نمایند.

انتخاب نوع پروفیل ساختمانی نقش بسزایی در عملکرد و نوع کارایی آنها در صنعت ساخت و ساز خواهد داشت. علاوه بر آنکه پروفیل آهن ساختمانی بر روی محاسبات وزنی در اجرای پروژه های ساختمانی تأثیرگذار می باشد. قیمت پروفیل ساختمانی بر اساس مشخصات فنی آنها تعیین می گردد که می توان به وزن، نوع، ابعاد و ضخامت آنها اشاره نمود. جهت سفارش انواع پروفیل ساختمانی می توانید با کارشناسان فروش مجموعۀ ورق کاران ساعی تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :