پروفیل صنعتی

پروفیل صنعتی با عنوان قوطی صنعتی نیز شناخته می شود. مجموعۀ ورق کاران ساعی به صورت تخصصی در حوزۀ توزیع انواع آهن آلات همچون پروفیل آهن، لوله آهن، ورق آهن و ... فعالیت دارد. پروفیل صنعتی در ابعاد و ضخامت بیشتری تولید و در دسته بندی پروفیل سنگین در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند. فروش پروفیل صنعتی بخش اعظمی از سهم بازار فروش آهن آلات را به خود اختصاص می دهد چون دارای کاربرد گسترده ای می باشد. عمدتاً پروفیل آهن صنعتی با سطح مقطع مربع و مستطیل تولید و عرضه می شود و از دسته بندی پروفیل های معمولی به شمار می رود.

پروفیل صنعتی | قوطی آهن صنعتی

قیمت پروفیل آهن صنعتی

قیمت پروفیل صنعتی بر مبنای قیمت ورق سیاه تعیین می گردد. علاوه بر آنکه نوع، وزن، ابعاد و ضخامت موارد مهمی هستند که بر روی قیمت نهایی پروفیل صنعتی تأثیرگذار می باشد. نحوۀ تولید پروفیل صنعتی همچون پروفیل ساختمانی می باشد ولی تفاوت کلی از نظر ضخامت، ابعاد، نوع کاربری و وزن دارد. ساخت ستون از موارد کاربرد اصلی پروفیل صنعتی به شمار می رود. به عبارتی از ترکیب پروفیل صنعتی و بتن جهت ساخت ستون بهره گرفته می شود. در واقع در برخی از مواقع داخل پروفیل صنعتی با بتن پُر می شود و یا برخی از اوقات، داخل پروفیل صنعتی از پروفیل صنعتی دیگر و یا لوله استفاده می شود و پیرامون پروفیل بتن ریزی می شود. این راهکار فنی امکان ساخت ستون سبک را میسر می سازد و نسبت به ساخت ستون بتنی صرفه جویی اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.

از دیگر موارد کاربرد عمدۀ پروفیل صنعتی می توان به صنایع نظامی، خودروسازی، ساخت تجهیزات نصب استند بیلبورد، سازه های نصب تابلوهای تبلیغاتی، ساخت سازه های غول آسا همچون پل، برج، خرپاهای غول پیکر و ... اشاره نمود. جهت استعلام قیمت پروفیل صنعتی می توانید به صورت اینترنتی از طریق مجموعۀ ورق کاران ساعی اقدام نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :